adana'da-14-şubat

Adana’da 14 Şubat

Kim demiş aşk karın doyurmaz lafını gelsin bakalım buraya okusun şu yazımı.. 14 şubat sevgililer gününe az bir zaman kalmış, sevgilime, eşime veya aşk yaşacağım kişiye hediye alma derdine son diyoruz. Kim diyor? Tabiki biz adanalılar.

Bir insan hediye vermek için tabiki içinden gelmesi ve kafasına yatması lazım. Bir hediye verirken kafasının rahatlığı ile vermedikten sonra kendi açısından pek bir anlamı kalmaz.

Hazır 14 şubat sevgililer günü yaklaşırken biraz yazayım düşüncelerimi. Hediye alma konusunu ciddiye alacak olursak, her insanın görüşü, fikri, seçimleri vb. tabiki bir değildir. Kimi bayan acaba bana ne hediye alacak, tektaşmı, arabamı, evmi, arsamı, kolyemi vb. düşünceler içerisinde olmakla beraber kimi bayan ise, biz mutlu olalım, huzurlu olalım hediye felan umrumda değil bana sen lazımsın düşüncelerine sahiptir.

Biz erkekler ise, pek romantizm denilen şeyi pek beceremeyiz işin gerçeği, tabi bu romantizim olayını çözen uzman kişilerde var hakkını yememek lazım. Biz erkek olarak düşüncem şudur ki, ben şahsen acaba nasıl mutlu ederim, mutluğumu bir ömür boyu devam ettiririm düşüncesi içerisindeyim. Tabi bunu şart değil ev, araba, arsa vb. alsam düşüncesi ile değilde bazen tek güzel bir söz ve gelecek düşüncesi ile sağlamak isterim.

Yukarıda paylaşmış olduğum resimden esinlenerek, eşinizi sevgilinizi çok iyi tanıyor, nasıl mutlu edeceğinizi ve nasıl mutlu olacağınıza biliyorsanız sorun yok demektir. Bunu devam ettirmeniz en güzel hediyedir. Hediye ile derseniz hediye ile, bazen güzel bir söz bile mutlu ediyor derseniz, güzel bir söz..

En güzel mutlu bügünler ve yarınların sizlerin olması dileklerimle..

Bir Cevap Yazın