ersin doğum günü

Bügün Benim için Özel Gün

Bügün benim ve sevdiklerim için özel, güzel ve anlamlı bir gün. Bügün benim doğum günüm ve bunu kişisel blog adresim üzerinden paylaşmak istedim.

Bügün güzel uykumdan uyanırken sosyal medya üzerinden gelen tebrik ve anlamlı mesajlar ile uyandım. Zaman denilen o kavram gerçekten çok hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Şöyle bir geride dünüp baktığım zaman oysaki ne günler yaşamışım demek geldi içimden. Her geçen sene, ay, gün ve saniye neler getirdi neler götürdü benden. Hayatımda yaşamış olduğum ve yaşayacak olduklarım bir sınavdan ibarettir.

Yaşadıkça büyüdükçe insan gerçekten tecrübeler kazanmaktadır. Şunu biliyorum ki, hayatımda her yaş beni biraz daha mutluluğa doğru sürüklemektedir. Dilerim ki inşallah aynen bu şekilde devam eder.

Dilerim ki ALLAH’tan sevdiklerim ile birlikte güzel çok güzel huzur dolu günler geçirmek dileğimle. Herşeye rağmen hayat çok güzel. iyiki doğmuşum. Sevgilerimle.

6 Yorum Var

 • Nur Şubat 25, 2016 Reply

  Nice mutlu ve huzurlu yıllara

 • Enes İLHAN Şubat 25, 2016 Reply

  Hayırlı, sağlıklı, mutlu, huzurlu nice senelere inşAllah. Sizi şahsen tanımıyorum ama yazılarınızdaki samimiyet hoşuma gidiyor 🙂 Geçmiş doğum gününüz kutlu olsun..

  • Ersin Ataş Şubat 25, 2016 Reply

   Sagolasın teşekkürler Enes. Yazılarımdaki samimiyetimi beğenmen mutlu edici, neyse o misali 🙂 Biraz daha okumaya devam edersen, tanırsın sanırım. Bir kaç yazını blog adresinde okumuştum ve bazen okumak için takılıyorum öyle.

 • beren fatoş Mart 1, 2016 Reply

  Allah gönlüne göre versin. nice sağlık dolu daha uzun yıllara.

  • Ersin Ataş Mart 1, 2016 Reply

   Teşekkür ederim. ALLAH herkesin gönlüne göre versin inşallah.

Bir Cevap Yazın