Gribi Yendim Geldim

Nerdesin kardeşim kaç gün oldu, insan bir haber verir diyenler çıkan arkadaş, kardeş, akraba ve dost felan çıkarsa izah ediyorum. Kişisel Blog adresim içerisinde en son yazımı 18.04.2016 tarihinde Ne öğrendim Biliyor musun? konusunu yazmışım. Biraz güncellenelim bari.

Yazılarımı okuyan okumuyan herkes için öncelikle sizden uzak olması dileği ile ben bu aylarda Grip oldum. Bu mevsimde bu aylarda olunur mu? demeyin olunur arkadaş. Kimden kaptım bilmiyorum veya neye dikkat etmedim kestiremiyorum açıkçası. Ya Adana’nın meşhur toplu taşıma araçlarında solunum yolları ile bulaştı, ya da terledik teri üstümde soğuttum, soğuk aldım gibi bahaneler.

Doktorlar gribi iyi belirtiler olarak görmektedir. Her ne kadar iyi belirtiler olasada, Fakat biz malesef üzerimizde bunlar yaşamakta ve çektikçe hadi ordan demekteyiz ki ben öyleyim. Yukarıdaki satırlarımda sizden uzak olması dileği ile demiştim. İsteyenler üzerine alınsın istemeyenler alınmasın diyeyim. 🙂

Şuan için grip etkilerini üzerimden tam anlamı ile attım diyemiyorum. Bunu demek için 2 gün daha gereklidir. Uyumaktan, dinlenmekten, antibiyotik içmekten haliyle beyin biraz afalladı. ALLAH’ın izniyle tez zamanda, kişisel blog adresimde yazmaya ve hayata normal bir şekilde devam edeceğim. Sevgilerimle.

4 Yorum Var

 • Geçmiş olsun, mevsimsel bir şeydir.

  • Ersin Ataş Mayıs 10, 2016 Reply

   Sagolasın teşekkürler. Yaygın bu ara bizden geçti bakalım artık 🙂

 • Enes İLHAN Mayıs 10, 2016 Reply

  Bu mevsimde sık rastlanır bu duruma. Yazın o sıcağında olması daha kötüdür ama. Dikkat etmekte fayda var, geçmiş olsun Ersin 🙂

  • Ersin Ataş Mayıs 10, 2016 Reply

   Aynen öyle oldu dikkat etmek lazım(mış) 🙂
   Çok teşekkürler Enes sagolasın iyi dileğin için.

Bir Cevap Yazın