Hakkımda

1987 Yılında Adana/Merkez’de doğdum. 2015 yılı benim için biraz uğurlu ve hayırlı geldi. Çocukluğum Adana sokaklarında deli dolu geçmiştir. Hayata erken atılmak bana çok büyük tecrübeleri beraberinde getirmiştir. İnternet ortamı dışında Meslek olarak Adana/Hürriyet gazetesinde çalışmaktayım.

İnternet ortamı ile uzun süredir tanışıklığımız var. Msn açmaktan yola koyulup, internet ortamı boyutları ve geliştirmeler adına epey bir yol kat etmiş ve etmeye devam diyorum.. Yerli, özellikle yabancı webmaster forumları/blogları üzerinde oldukça aktif olmuş, SEO adına güncellemeler, yenilikler, uygulamalar ve geliştirmeler adına konulara ilgi göstermişimdir. Bir çok kurumsal siteler adına kelime bazlı, SEO danışmanlığı ve fikir/öneri/proje geliştirme adına işler yaptım.

İnternet ortamı içerisinde Kişisel blog adresim ile kafamın rahatlığını, sakince bir hayat yaşama ve aklımda olanları, yaşantımı, fikirlerimi, içimi dökmeyi, tecrübelerimi kısacası blog adresim ile aklımda olanları aktarma kararı almış bulunmaktayım. İnternet ortamı içerisinde faydalı bulduğum her telden konuyu okurum. Hakkımda kısmı kısa oldu farkındayım. Gerisini yazılarımda bulursunuz. Şimdilik bu kadar..