Harika Tv Aboneliği Rezaleti!

Şu sıralar oldukça baya bir vodafone kullanıcıları tarafından şikayet konuları dile getirilmektedir. Çevremde olan kişiler tarafından ve internet ortamı üzerinden.

Harika Tv Aboneliği Nedir?

Kişileri haberi olmadan, Haftalık 9,80 TL ve aylık 39,20 TL gibi tutara kişileri abone yapmaktadırlar. Peki nasıl. İnternet ortamı üzerinde sosyal medya üzerinden herhangi bir beğenmiş veya izlemek istediğiniz video bağlantısına tıkladığınız taktirde, karşınıza çıkan o sinir bozucu reklamları kapatmak istersiniz ya hani! Kapatmak istediğiniz taktirde bile karşınıza bir başka sekmede çıkan site veya uyarılar sizi abone yapmaktadır.

Bu düpe düz dolandırıcılıktır. Kullanıcı onayı olmadan habersizce ücret tahsil etmeden kesinti yapmak kimin ne haddine!

Harika Tv Abonelik iptali ve ücret iadesi
Vodafone müşteri hizmetlerini aradığınız zaman sizi gerçekten boş boş konuşarak, sizin haksız olduğunuzu belirtecek ve sizi ilgili firmaya yönlendirecektir. Direk cevapları müdahele edemeyiz olacaktır. Sizi Retromedya olan firmanın numarasını verecektir. İlgili firmayı arayıp durumu belirtiniz. Benim onayım olmadan siz kim oluyorsunuz benden abonelik ücreti tahsil ettiğinizi belirtip geri iade talebinde bulunun. Yok arkadaş ben bunlarla uğraşamam derseniz;

İlk olarak BTK adresine tıklayarak üyelik oluşturun ve “Tüketici Şikayeti Gönder” ile bilgilerinizi doğru bir şekilde verip durumu izah ediniz. Emin olun ilgileneceklerdir. Size en yakın zaman içerisinde Haksız yere abonelik ücreti alan Retromedya size geri dönüş sağlayacaktır ve ücret iadesi için sizden IBAN numarası isteyecektir.

Kimse burada 3’ün 5’in davasında değildir. Burada yapılan haksız kazanç, helal olmayan kazanç, haince alınan kazançlıktır.

Şöyle bir detaya deyinmedin kapatmayacağım konuyu. Arkadaş peki bu harika tv bu abonelikleri neye göre tahsil etmektedir. Vodafone ilgili firmaya sunmuştur paketleri, fırsatları, ilgili firma ise bu teknikler ile insanları habersizce abone etmektedir. Ödeme kime yapılmakta? Vodafone bayilerine! Kimin cebine girmekte? Vodafone ve yandaşı harika tv ilgilisine! Kim zararlı? Vodafone kullanıcıları!

Ulan varya 8 senedir kullanmış olduğum vodafone hattımı yeminle geçen gün Türk Telekoma taşıdım. Ayıp gerçekten ayıp!

Önemli Not: Kesinlikle müşteri hizmetlerinizden abonelik iptalini yaptırınız. Ayrıca siz Retromedya üzerinden iletişiminizde abonelik iptal etme talebini belirtiniz. Anlatmış olduğum tamamen tecrübeye dayalı ve bizzat Ailemden biri için denenmiştir.

Bir Cevap Yazın