Kişisel blog sitesi

selçuk sönmez

selçuk sönmez

Bügün internet ortamı içerisinde gezinirken dikkatimi çeken bir kişisel blog sitesine denk geldim ve yazıları ayrıca dikkatimi çekmeyi başardı.

Yazmış olduğu yazıları genel anlamda farklı, çeşitli kategorilerde genel olarak yazılar girmekte olan kişisel blog sitesi olduğunu öncelikle belirtmek isterim sizlere. Hazır blog adresini ziyaret etmişken, yazmış olduğu yazılardan kendime oldukça güzel bilgiler çıkardım ve faydalanabileceğim bir programıda yazmış olduğu konular arasında buldum.

Dikkatimi çeken ve genelde işyeri ortamında denk geldiğim bir soru. 1 mil kaç km etmektedir? 1 mil 1,609344 km etmektedir. Oldukça güzel örnekler vererek yazılmış olup, genellikle mil ölçü birimi nerelerde ne sıklıkta kullanıldığı en ince detayına kadar yazılmıştır. İlgili konuyu okumanız adına 1 mil kaç km bağlantısına tıklayarak ulaşabilir sizde detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Faydalanmış olduğum programa gelevek olursam; çoğu internet kullanıcısının kullanmış olduğu “internet download Manager” programıdır. Türkçe anlamı olarak “internet indirme yöneticisi” olmakta ve genel olarak idm olarak bilinmekte kullanılmaktadır.

internet download Manager programı izlemiş olduğumuz film, video vb. paylaşımları indirmemize kolaylıkla imkan sağlamakta olan programdır. Ücretsiz olarak internet download Manager programı indirmiş olan kişilere 30 gün süre verilmektedir. Bu süre bitimi internet download Manager pro sürümünü satın almanız gerekmektesiz.

internet download Manager programını ücretsiz olarak kullanmaya devam etmeye ne dersiniz? Cevabını evet ise sizi internet download Manager seri no bağlantısını tıklamanızı ve orada bulanan seri no olan yeri ilgili programa girebilirsiniz.

1 Yorum Var

  • sadri ercan Kasım 19, 2016 Reply

    Kategorisel olarak farklı bir tür diyebiliriz. Fakat web sitesinin fontlarında kullanılan bazı puntolar oldukça küçük ve gözü yoruyor açıkçası.

Bir Cevap Yazın