Mobil

Harika Tv Aboneliği Rezaleti!

Şu sıralar oldukça baya bir vodafone kullanıcıları tarafından şikayet konuları dile getirilmektedir. Çevremde olan kişiler tarafından ve internet ortamı üzerinden. Harika Tv Aboneliği Nedir? Kişileri haberi olmadan, Haftalık 9,80 TL ve aylık 39,20 TL gibi tutara kişileri abone yapmaktadırlar. Peki nasıl. İnternet ortamı üzerinde sosyal medya üzerinden herhangi bir beğenmiş veya izlemek istediğiniz video bağlantısına 

Devamını Oku…..

Pokemon Go Rekoru App Store’dan

App Store aracılığı ile en çok indirilen uygulama arasında olan Pokemon Go rekora imza atmıştır. Peki durumu şaşırdık mı hayır! Çocukluğumda beni tv başına heyecan ile bekleten çizgi film, şimdi kişileri sokakta sağda solda kendini arattırıyor(lar)! Sosyal medya üzerinde olsun, çevremizde olsun trend olmakta ve olmaya devam etmekte.

Mobil Cihazlar İçin Antivirüs Programları

Mobil cihazlarda Windows, Android ve iOS işletim sistemleri mevcuttur. Günümüz 2016 itibariyle Windows işletim sistemi Android ve iOS işletim sistemine nazaran çok daha az tercih edilmektedir. Antivirüs programları ise, bilgisayar sistemlerinde bizlerin hayatına giren güvenlik programlarıdır.