WordPress Konulara Abone ol Eklentisi (WP Subscribe)

Başta ben olmak üzere bir çok blog yazarı kişilerin kullanmış olduğu (WP Subscribe) ekletisi hakkında yazmak istedim. Henüz WP Subscribe eklentisini kullanmayan blog yazarlarını belki ikna ederiz kullanmaya.

(WP Subscribe) eklentisi kullanımı oldukça kolay ve basit olduğu gibi, feedburner, MailChimp ve Aweber hesaplarınızı desteklemektedir. Ben kişisel blog adresim için açmış olduğum feedburner hesabımı kullanmaktayım. Ben nasıl kullanacağım bunu derseniz okumaya devam.

ilk olarak WP Subscribe Eklentisi buradan indiriniz. wp-admin panelinizden Eklentiler/Yeni ekle adımlarını uygulayınız ve eklentiyi yükleyiniz.

WordPress Bileşenler Abone Ol Ekleme

WordPress temanızın bileşenler kısmından görünmesi istediğiniz yere sürükleyiniz. Daha sonra ayarları, yazmak istediklerinizi yazınız.
Örnek görünüm olarak

Bakınız
WP Subscribe örnek görüntü

WP Subscribe Eklentisi ile yazmış olduğunuz konuların, blog adresinize abone olmuş kişilere e-mail olarak gönderilmesini sağlamaktadır. Sizin için blog adresinizin takipçi kazanmasını sağlarsınız ve yazmış olduğunuz konuların okunmasına vesile olabilirsiniz. Blog adresinize abone olmuş kişilerin ise, yeni açmış olduğunuz konuları okuması adına haberdar olur.

ilk satırlarda belirttiğim gibi kullanımı oldukça kolay bir eklentidir. Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda konu altından yorum yazabilirsiniz.

2 Yorum Var

  • Yılmaz Tuna Şubat 6, 2016 Reply

    Bu daha guzelmiş benim kullandığım eklentiye göre 😎

  • Ali Yaman Mart 26, 2016 Reply

    Bilgilendirme için teşekkürler

Bir Cevap Yazın